om oss

ZeilendeSchepen.nl är en oberoende bokningsbyrå för charterfartyg. Vi har det största urvalet av fartyg rikstäckande och kan därför erbjuda det lämpligaste fartyget för varje begäran. När du bokar hos oss betalar du samma fasta pris som någon annanstans. Ledsagas av bästa råd. Våra anställda är tillgängliga per telefon varje dag från 8.30 till 17.00. De hjälper dig gärna med sin yrkeskunskap i din sökning efter ett lämpligt fartyg och informerar dig gärna om de många möjligheterna.

ZeilendeSchepen.nl är ett dotterbolag till Slaapschepen BV. Företaget startade för 19 år sedan i Franeker och har genom åren vuxit till en stark, pålitlig partner i chartervärlden. Sedan 2018 har kontoret varit beläget vid Tsjaerderdyk 36 i Wirdum.

Vi skulle vilja presentera oss för dig:

Mark Jongedijk, verkställande direktör
info@slaapschepen.nl

Anja Veenendaal, försäljning fritid
anja@slaapschepen.nl

Martina Zijlstra, fritidsförsäljning
martina@slaapschepen.nl

Marlous Stock, försäljning
marlous@slaapschepen.nl

Louise Simon, operationer
louise@slaapschepen.nl

Titia Huisman, bokföring
titia@slaapschepen.nl

Harry Wedzinga, webbutveckling
harry@slaapschepen.nl

Carina Hensbroek, SEO / content manager
carina@slaapschepen.nl

ZeilendeSchepen.nl

Hällramp 3b
8912 AL Leeuwarden

Telefon 0517-20 10 23
www.zeilendeschepen.nl
info@zeilendeschepen.nl